Світильник аварійний e.emerg.500L.led.M.3h.IP65, постійний, 3 год
1 689 ₴
- Немає в наявності
- Код: 551087
+380 (96) 738-53-23
viber, telegram, whatsApp
- +380 (66) 590-82-17
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Выпускаются аварийные светильники как отечественными, так и зарубежными производителями электрооборудования, и практически все современные модели оснащены разумной электроникой – специальным микропроцессором, регулирующим и контролирующим процессы разряда и зарядки. Суть заключается в том, что по факту израсходования энергии, автоматически запускается подзарядка встроенного аккумулятора светильника. При этом отсутствует эффект перезарядки и эффект памяти. Такі технічні параметри значно збільшують термін експлуатації, а аварійне включення освітлення може тривати мінімум півтори години, і максимум – три години.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал корпусу | Полікарбонат |
| Потужність | 2.6 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Застосування освітлення | Евакуаційне освітлення, Для внутрішніх приміщень, Резервне освітлення |
| Режим роботи | Аварійний |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір розсіювача | Білий |
| Додаткові характеристики | |
| Час заряду акумулятора | 24 годин |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Розміри | |
| Висота | 67 мм |
| Довжина | 352 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час роботи в аварійному режимі | 3 |
| Тип лампи | Світлодіодна стрічка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 689 ₴



