Світильник підвісний LED "ARTEMIS-200" 200 W
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 1600 W |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Потужність | 200 W |
| Робоча напруга | 100 - 250 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 190 мм * 385 мм |
| Світловий потік | 20000 Lm |
| Термін служби | 30 000 ч. |
| Ступінь захисту, IP | IP 65 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 90 ° |
| Колірна температура, К | 6400 K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 479,19 ₴




