Сонячний фотоелектричний модуль Jinko Solar JKM-585N-72HL4-V N-type
3 934 ₴
- В наличии
- Код: 20242
+380 (96) 738-53-23
viber, telegram, whatsApp
- +380 (66) 590-82-17
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Сонячна панель JKM-585N-72HL4-V N-type — це високоефективний монолицевий модуль від провідного світового виробника Jinko Solar. Основними перевагами є більша за звичайні модулі потужність і нижчі внутрішній струм та температура гарячої точки.
Виробник Jinko Solar — одна з найвідоміших та інноваційних компаній у галузі сонячних технологій у світі. Приблизно кожен десятий сонячний модуль, встановлений у світі, вироблений цією компанією.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:

Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Jinko Solar |
| Страна производитель | Китай |
| Тип панели | Монокристаллическая |
| Материал рамки | Алюминий |
| Напряжение | 40 В |
| Мощность | 585 Вт |
| Ток при максимальной мощности | 13.44 А |
| Напряжение при максимальной мощности | 43.53 В |
| Ток короткого замыкания | 14.07 А |
| Напряжение холостого хода | 52.47 В |
| Степень защиты IP | 68 |
| КПД, не менее | 21.5 % |
| Гарантийный срок | 120 мес |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 28 кг |
| Длина | 2333 мм |
| Ширина | 1134 мм |
| Толщина | 30 мм |
Информация для заказа
- Цена: 3 934 ₴



